KOSİFLER OTO SATIŞ SONRASI.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Kosifler Oto Bostancı, Antalya ve Samsun’da yer alan uzman servis kadrosu ile size ve BMW’nize üstün hizmeti sunmak için her zaman yanınızda.

ORJİNİAL BMW PARÇALARI.

ORJİNİAL BMW PARÇALARI.

%100 ORİJİNAL. %100 BMW.

Güvenliğiniz için her zaman %100 orijinal BMW parçaları kullanmanızı öneriyoruz. BMW’nizin servis, bakım ve onarım işlemlerinizi Kosifler Oto BMW Yetkili Servisleri’nde deneyimli ekibimize yaptırın, üst düzey kalite ve performansı garantileyin.

VALE HİZMETİ.

VALE HİZMETİ.

Kosifler Oto BMW Yetkili Servisleri’nde "Ayrıcalıklı Hizmet" sizinle. BMW’nizi dilediğiniz adresten vale hizmeti ile alıp işlemleri tamamlandıktan sonra da dilediğiniz adrese teslim edelim.

İKAME OTOMOBİL.

İKAME OTOMOBİL.

BMW’nizin servis işlemleri devam ederken ikame otomobiliniz ile sürüş keyfiniz kesintisiz devam etsin.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive sistemi, BMW’nizin aldığı hizmetleri bir adım öteye taşır. Size uygun bir BMW Service Inclusive paketi sayesinde, bakım maliyetleri konusunda endişelenmek tarihe karışıyor. Önceden satın alınan paket kapsamında, BMW’nizin ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki bakımı dünyanın dört bir yanında bu sisteme tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Böylelikle BMW’niz BMW Yetkili Servisi’nin ve orijinal BMW parçalarının mükemmel kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz.

BMW JOY CARD.

BMW JOY CARD.

Kosifler Oto BMW Yetkili Servislerimizde, üstün ve titiz satış sonrası hizmetlerimizi ve güvene dayalı işbirliğimizi JOY card ile pekiştiriyoruz. JOY Card başvurusu yaparak servis devamlılık programımıza otomobilinizi üye yapabilirsiniz. JOY Card, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerine servis hizmetleri sonrası ödemelerinde; otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında servis devamlılık indirimi sağlıyor. JOY Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Otomobilinizi kullanılmış olarak aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Yetkili Servislerimize başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin 2 yılı geçmesi gereklidir.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın