KOSİFLER OTO.

Kosifler Oto Kavacık BMW Yetkili Servisi

Kosifler Oto BMW Ailesi’nin en yenilikçi showroomlarından biri olan Kavacık Showroom’umuz 2017 yılında modern bir tasarım ve en son teknolojik donanımlarla tasarlanmıştır. Toplam 16.700 metrekare alan üzerine kurulan Kosifler Kavacık Plaza’da 11.200 metrekare alan BMW Satış ve BMW Servis hizmetleri için kullanılmaktadır. Kosifler Oto Kavacık konumu itibariyle hem Avrupa Yakası’na yakınlığı hem de Anadolu Yakası’nda Beykoz’da bulunmasıyla her iki yakadan rahat ve kolay ulaşılabilir bir BMW noktası oldu.


2018 yılında “Müşteri Memnuniyeti En Yüksek BMW – MINI Yetkili Servisi” seçilen Kosifler Oto Kavacık, yenilikçi anlayışı ve deneyimli uzman ekibi ile müşteri memnuniyetini en ileriye taşımayı hedeflemektedir.


Geniş ve ferah showroom alanında sergilediği BMW ve BMW M Serisi otomobillerinin yanında ayrıca BMW Premium Selection onaylı kullanılmış otomobiller ile Kosifler Oto size en iyi çözümleri sunmak için yanınızda.


Tutkunu olduğunu BMW otomobillerini deneyimlemek, BMW Lifestyle ürünlerini incelemek, cafe alanımızda bir kahve içmek ve tabi ki sohbet için Kosifler Oto Kavacık’a bekliyoruz.

Ekibimiz
Yetkili Servis Çalışma Saatleri
H.içi : 08:30 - 18:30
Cmt : 09:00 - 17:30
İletişim Bilgileri
Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok. No:27 Kavacık - Beykoz / İstanbul
Servis : 0216 559 09 09
Servis Fax : 0216 559 09 80
Yol tarifi alın

AYIN ÖZEL TEKLİFLERİ.

BMW Kosifler Oto güncel satış ve servis kampanyalarını keşfedin.

BİZE ULAŞIN.